معارفه بخشدار رحیم آباد فرشاد شریفی (۱۵)به گزارش خبرنگار اشکوریها ، علی اصغر جمشید نژاد در مراسم معارفه و تکریم بخشدار رحیم آباد شهرستان رودسر ، انتظار مردم از مسئولان را در راستای خدمتگزاری به حق دانست و اظهار کرد :باید همه مدیران و مسئولان در جهت رفع نیازمندی ها و مطالبات مردم کوشش کنند و در این راستا از توان همه نهادها برای حل مشکلات مردم به خوبی بهره گیری شود.

 

وی با اشاره به اینکه در شرایطی قرار گرفته ایم که وضع اقتصادی مردم خوب نیست ، افزود: همه باید تلاش کنند که اوضاع اقتصادی بهتر شود و در این راستا همه مسئولند.

 

معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان به تلاش های دولت در راستای افزایش ماندگاری روستاییان در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها در قالب اعطای تسهیلات برای توسعه مناطق روستایی خاطرنشان کرد:در تسهیلاتی که با بهره کم در نظر گرفته شده این شرایط می تواند به فرایند تولید، ارایه خدمات و بهبود شرایط معیشت مردم در روستاها کمک شایانی نماید.

 

جمشیدنژاد  در ادامه بر لزوم توجه جدی به اجرای طرح های هادی در روستاها تاکید کرد و اظهار کرد:این مهم باید به جد مورد توجه قرار گیرد.

 

وی پراکندگی جمعیت در روستاها را برای ارایه خدمات مناسب ندانست و اضافه کرد :این شرایط بطور یقین هزینه خدمات را بالا برده و روند کار را با چالش مواجه می سازد.

 

به گفته معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان ، باید تلاش کنیم اسکان در روستاها را با رعایت برنامه‌ریزی های مناسب و تعاملات بیشتر با مردم افزایش داده و هزینه دولت را کاهش دهیم.