یکی از مشکلاتی که لذت سفر به اشکورات را می کاهد مسیر پر از دست انداز رحیم آباد به اشکورات است

عباسیبه گزارش اشکوریها ، مسیر ارتباطی رحیم آباد به اشکورات چندسالیست بدلایل مختلفی از جمله عبور کامیون های شن و ماسه و سیمان دچار دست انداز های زیادی شده ، بطوریکه از لذت سفر به این بهشت خداوند بر روی زمین کاسته می شود.

 

در گردهمایی نخبگان و فرهیختگان اشکور که جمعه ۳۰ تیرماه در روستای زیاز برگزار شد، خواسته های بحق اهالی از مشکل راه گرفته تا آب شرب و ارتباطات تلفنی و معرفی جایگاه اصلی اشکورات رودسر مطرح گردید، یکی از این مشکلات مسیر رحیم آباد تا گرمابدشت بود ، چاله چوله های مسیر فرصت بهره مندی از مواهب الهی و زیبایی طبیعت مسیر را میکاهد و مسافر و گردشگر بجای آنکه از آن بهره مند شود باید مواظب خودرویش باشد.

 

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش که مهمان ویژه این مراسم بود ، تمام مشکلات را استماع کرد و قول هایی داد ، یکی از این قول ها، بررسی مشکلات مسیر رحیم آباد به گرمابدشت بود که خوشبختانه امروز یکشنبه (یعنی هنوز ۴۸ساعت از گردهمایی نخبگان نگذشته) خبر از تامین اعتبار برای این راه ارتباطی آمد.

 

عباسی در گفتگو با خبرنگار رودسریها با بیان اینکه اعتبار مسیر رحیم آباد به گرمابدشت از اعتبارات ملی تامین شده است، گفت: تا پایان مردادماه سالجاری ، روکش آسفالت خواهد شد.