محزونبه گزارش اشکوریها حجت الاسلام محمد مهدی محزون در خطبه های نماز جمعه امروز رحیم آباد پس از دعوت نمازگزاران به تقوای الهی به چگونگی رفتار زوجین در خانه اشاره کرد و گفت: فضایی خانه اگر فضای مسالمت آمیز باشد، اگر آقایان نسبت به خانم ها خوش رفتار باشد آنوقت همسر وفرزندان درخانه احساس راحتی می کنند، نباید مردها در خانه با افراد خانواده بد رفتاری کنند یکی از بد اخلاقی هاکه درجامعه رایج شده بد اخلاقی مرد ها در خانه است.

وی در قسمتی دیگری از سخنان خود اظهار داشت چرا اذیت و آزار در جامعه زیاد شده است چرا دست همدیگر را نمی گیریم چرا در بعضی از موارد همدیگر را نمی بخشیم باید گذشت داشته باشیم اینقدر تهمت ، غیبت و دروغ نسبت بهم نگویم غیبت یک شخص حکم گوشت مرده را دارد.

امام جمعه رحیم آباد با بیان اینکه هرچه داریم از امام داریم اذعان داشت: اسلام با نام ونهضت امام آبرو گرفت امام اسلام را در جهان زنده کرد آرمانهای امام ارزش دارد، یکی از آرمانهای امام حجاب است و دشمن می خواهد حجاب نباشد آرمانهای امام کاخ نشینی نبود ما کوخ نشینان را فراموش کردیم .

حجت الاسلام محزون ادامه داد:  امام خمینی (ره) یکی از شخصیت های سیاسی ومعنوی در دوران معاصر است . پس از رحلت امام حضرت آیت اله خامنه ای به عنوان ولی فقیه و ولی امر مسلمین جهان است این جانشین خلف امام بر شاخص بودن اندیشه های امام برای مسیر صحیح انقلاب اسلامی تاکید دارد وراه آن امام راحل را با قوت وقدرت ادامه می دهد.

خبر وتصویر پرویز رحیمی