به گزارش خبرنگار اشکوریها عبدالرضا نوروزی مدیر آموزش و پرورش رحیم آباد در همایش تجلیل از معلمان نمونه و بازنشستگان فرهنگی که در سالن ورزشی شادروان پردل برگزار شد، گفت: هفته ای که به واژه ی زیبای معلم متعلق دارد تداعی کننده نور معرفت است چرا که معلم اول هستی ذات مقدس ربوی است ومعلم رکن اصلی آن است.

 

وی در ادامه به اعتباراتی که در سال های ۹۳ و ۹۴ به آموزش وپرورش رحیم آباد تخصیص یافته اشاره کرد و اظهار داشت  مبلغ یک میلیاردوهشصد میلیون تومان ازمحل تخریب و باز سازی ومقاوم سازی و دودرصد نفت و گاز به جهت احداث فضای آموزشی هزینه گردیده است.

 

حجت الاسلام محمد مهدی محزون امام جمعه رحیم آباد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب بویژه علامه شهید مطهری ، گفت: مقام معلم یک مقام ویژه است چرا نسبت به ارزشها عقب نشینی می کنیم و هر چه عقب نشینی کنیم جامعه ضرر می بیند صورت معلم سیرت انبیا است و ما هر چه داریم ازمعلم داریم و  جامعه بدون معلم یک جامعه مرده است.

 

ویخطاب به بیتا نماینده مدیرکل آموزش و پرورش که در این جلسه حضورداشت گفت رحیم آباد که یک بخش فرهنگی است متاسفانه توجهی کافی به لحاظ آموزش وپرورش نمیشود وعلم ارزشش بالا است معلم را توقع نان ونام نیست معلم گمنام است هرروز نان به سفره گرسنگان می بخشد.

گفتنی است در این مراسم از ۳۷نفر بازنشسته فرهنگی و ۵۴نفر معلم نمونه شاغل تجلیل شد.

خبر و تصویر: پرویز رحیمی