به گزارش خبرنگار اشکوریها ، ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رحیم آباد افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر دیروز همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) با حضورجمعی از مدیران شهری، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشارر مختلف مردم در ابتدای بلوار آیت الله معصومی اشکوری برگزار شد.
در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ، حجت الاسلام علیزاده ، رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در رحیم آباد طی سخنانی با اشاره به اهمیت انتخابات و برشمردن برخی از ویژگی ها و توانمندی ها و ظرفیتهای دکتر رئیسی اظهار امیدواری کردند که با حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای و انتخاب رئیس جمهور اصلح و انقلابی شاهد شکوفایی بیش از پیش کشور در عرصه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و … باشیم .

 

وی با بیان اینکه با انتخاب مدیران انقلابی و متدین در بدنه مدیریتی کشور رونق و نشاط مردم به جامعه برخواهد گشت، افزود: برای نجات کشور در برهه کنونی نیاز به تغییر در بدنه اجرایی کشور داریم.

 

وی همچنین از فعالان ستاد دکتر رئیسی خواست با رعایت همه شؤنات اسلامی و نظم و اخلاق اسلامی معرف شخصیت فرهیخته و انقلابی ایشان باشند.