به گزارش خبرنگار اشکوریها  ، شهردار کلاچای در جلسه شورای اداری بخش کلاچای که صبح پنج شنبه در بخشداری کلاچای برگزار شده بود، روز کارگر ، شورای اسلامی و هفته معلم را تبریک گفت.

حسین بائوج لاهوتی با بیان اینکه بیش از یکسال از آخرین پیاده روی خانوادگی در سطح بخش کلاچای می گذرد، گفت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای آمادگی برگزاری این برنامه را در ایام عید مبعث و نیمه شعبان سالجاری با همکاری اداره ورزش و جوانان دارد.

وی در ادامه از عدم حضور مدیران ادارت بخش در بسیاری از جلسات گلایه نمود و افزود: بسیاری از مشکلات مردم باید در این جلسات با همفکری وایجاد راه حلبرطرف شود ولی با عدم حضور مسئولین محترم برخی ادارات حل مشکلات ابتر می ماند.

شهردار کلاچای در خصوص یادمان شهدای گمنام این شهر اظهار داشت : سازه فنداسیون این پروژه ساخته شده و قسمت مهم یادمان در اصفهان درحال ساخت است و بزودی جهت نصب به کلاچای انتقال خواهدیافت.

لاهوتی در پایان سخنانش به ماجرای میدان کمربندی کلاچای اشاره نمود و گفت : مجموعه شورای اسلامی و شهرداری کلاچای با ایجاد “کمیته ویژه پیگیری میدان” در حال تلاش برای تملک زمین های اطراف میدان میباشد و امیدواریم تا حداکثر ۲ماه آینده میدان را احداث نمائیم.